PandaDoc - מערכת להצעות מחיר

PandaDoc-
ליצירת הצעות מחיר בקלות

מערכת להפקת הצעות מחיר ביעילות. בוחרים תבנית הצעת מחיר מתוך אלפי תבניות מותאמות אישית. לאחר שההצעה נשלחה אל הלקוח תוכל לדעת און ליין כל אירוע שהלקוח עשה עם הטופס - האם הוא פתח, קרא, מילא וסיים את העסקה בעזרת עדכונים ואוטומציות שמגיעות ישירות אלייך לכל מקום ולכל מכשיר שתבחר!

From propose to close - מערכת להפקת הצעות מחיר אחת, שמאפשרת לך לבנות הצעות מחיר מותאמות אישית בדרך הקלה ביותר! בחרו תבנית הצעת מחיר מתוך אלפי תבניות מוכנות, מערכת קלילה של גרור ושחרר, ועדכונים שוטפים 24/7 על המצב של הלקוח עם ההצעה. ואם זה לא מספיק, חיברנו את המערכת לכל המוצרים מהשורה הראשונה על מנת לאפשר לך המשך זרימה של העבודה הנוכחית. מערכת להצעות מחיר יעילה מאין זו, עוד לא ראיתם.

Pandadoc – מערכת להפקת הצעות מחיר

לרשותך מגוון עצום של תבניות מוכנות ליישום ולתאמה מיידית שיאפשרו לך לבצע הצעות מחיר בעזרת ממשק גרור ושחרר קליל ונוח

workflow

הפקת הצעות מחיר עם זרימת עבודה נוחה וקלילה שמקצרת את זמן בניית ההצעות המחיר משעות לדקות, וחוסכת לכם הרבה זמן חשוב

קראו עוד

חוויה אישית

צרו לכם עיצוב מועדף של דף הצעת מחיר, מתוך שורה ארוכה של ערכות נושא , כדי שתוכלו ליצור את ההצעה הטובה ביותר עבור הלקוח שלכם

קראו עוד

תובנות

עדכונים בזמן אמת שיתנו לך תמונת מצב ברורה וחדה ככל האפשר על הלקוח שלך ובאיזה שלב הוא נמצא

קראו עוד

מהירות

  מערכת להצעות מחיר עם אוטומציה יעילה שעומדת בקצב המהיר של העסקאות שלך, ואפילו תהפוך אותו למהיר יותר!

קראו עוד

בטיחות מעל הכל

כל חוזה ומסמך כפוף לחוקים משפטיים שימנעו מכם לבצע טעיות אנוש קריטיות

קראו עוד

מכל מקום ומכל מכשיר

הפקת הצעות מחיר וחוזים שמונגשים לכל מכשיר וניתן לצפות בהם בכל רגע נתון!

קראו עוד

הצעות מחיר

תעשו את זה מאוד קל עבור הלקוח שלכם להגיד לכם כן, ונהלו מאות הצעות בו זמנית

קראו עוד

אינטגרציות

חיבור עם התכנות החזקות ביותר בשוק יאפשרו לכם לקדם ולתקוף את המכירה מכל זווית אפשרית
קראו עוד

עיצוב ייחודי

התרגלת כבר לקבל מחמאות? עם המערכת שלנו בכל שלב בעבודה אתה מרשים את הלקוח

קראו עוד

ניהול גישה וכניסה

הגדירו למשתמשים מרחב תמרון במענה על הטופס לעל מנת לאפשר עבודה נוחה עם הטופס לכל הנפשות הפועלות בצד הלקוח

קראו עוד

חתימה דיגיטלית

ככל שתנגישו ללקוח את חווית העסקה בצורה יותר נעימה, כך עולים הסיכויים לסגור אותה

קראו עוד

חוזים מוכנים עבורכם

לרשותכם עשרות רבות של דוגמאות טפסים דיגיטליים מוכנים מראש הניתנים לשליפה מהמאגר .מכאן הדרך לשנות פרטים ולהתאים את הטופס לצרכים היא פשוטה קלה ומהירה

קראו עוד

Proposals & Sales

Payments

קל לקבל תשלומים על גבי הפלטפורמה של PandaDoc , תוכל להגדיר את שילוב התשלומים שלך, ואז פשוט לגרור את חסימת התשלומים למסמך שלך כך שהמקבלים יוכלו להגיש תשלום מיד לאחר חתימתם. נשמע מבלבל? צרו איתנו קשר ונסביר הכל

Cost & margin calculation

עבורך תוסף ייחודי לחישוב הרווח באופן אוטומטי על כל פריט בטבלת התמחור שלך ועל כל הצעה לפני מועד השליחה שלה. ואל תדאג, אתה היחיד שיחשוף למידע הזה

Configure, price, quote

הפוך את העבודה לאין קלה יותר באמצעות קטלוג מרכזי אחד עבור כל המוצרים שלך, וכלי תמחור חכמים המחשבים אוטומטית את הסך הכל, ההנחות והמסים. תוכל לתרגם הצעות מחיר ללא שגיאות, התאמות מחירים במטבעות שונים ועוד טבלאות מחירים דינמיות שיעזרו לך להאיץ את העסקאות שלך.

Team management

User management

PandaDoc בנוי לעבוד עם צוותים וארגונים גדולים - השתמש בתוסף זה כדי להזמין ולנהל את חברי הצוות שלך, וכך גם להגדיר ולשנות תפקידים.

Roles management

כלי הAdd-on שלנו מאפשר לך לבצע שינויים בתפקידי מערכת קיימות או ליצור תפקידים חדשים עם הרשאות מותאמות אישית, על מנת לקבוע את רמות הגישה שיש לכל חבר צוות בחשבונך. יצירה או התאמה של תפקידים שימושית אם ברצונך להגביל פונקציונליות מסוימת למשתמשים מסוימים.

Multiple workspaces

PandaDoc מאפשר לך לנהל ולהפיץ את התוכן שלך בקלות בין צוותים, מחלקות, קבוצות או פרויקטים נפרדים באמצעות ממשק עבודה קליל ונוח. אנחנו מאפשרים לך הגדרות מרובות צוותים ורב-מוצרים עם תוכן, זרימות עבודה והרשאות גישה נפרדות בכל סביבת עבודה.

Content management

Document sender selection

בחירת השולח מאפשרת לך לשלוח מסמך מטעם המנהל שלך או חבר הצוות. בכלים של PandaDoc תוכל לייעד בצורה מדוייקת לאן להגיע עבור כל אחד ממאות המסמכים שלך.

Content locking

עם PandaDoc תוכל למנוע שינויים מקריים בתוכן קריטי שמשמש בעקביות (כלומר תנאים והגבלות, תנאי תשלום). כבעלים, מנהל או מנהל פשוט תוכל לנעול את כל חסימת התוכן מעריכה בתבנית או בספריית תוכן כדי להבטיח עקביות ודיוק בכל מה שאתה מספק ללקוחות שלך.

Content & image libraries

ספריית התוכן היא המקום לאחסון תוכן הניתן לשימוש חוזר לשימוש אד-הוק במסמכים ובתבניות שלך. אכלוס את המסמכים שלך עם פיסות תוכן מאושרות כמו למשל מקרי לימוד, הצעות מחיר וטכנולוגיות משפטיות, הצהרות ויתור, הצעות מחיר לתמחור ועוד. בעזרת ספריית התמונות אתה והצוות שלך יכולים לכלול בקלות ולשימוש חוזר בתמונות בכל המסמכים שלך, ללא כל טרחה.

Branding & Design

Template embedding

באמצעות תכונת הטמעת התבנית תוכלו ללכוד מידע מלקוחותיכם או לקבל הצעה או חוזה שנחתם בקלות על ידי הלקוחות שלכם באתר האינטרנט.

Document themes

תעשה רושם חזק בכל פעם שאתה שולח מסמך! השתמש באחת מנושאי המסמכים שלנו או בנה
אחת משלך שתתאים להנחיות המיתוגיות שלך. קטלוג העיצוב שלנו ועורך מבטיח עקביות מיתוגית עבור כל מסמך שנשלח.

Branding

במערכת שלנו תוכל לאפשר להגדיר כל חלק מיתוגי בהגדרות החשבון שלך, כך שתוכל להוסיף את לוגו החברה שלך, כותרת תחתונה מותאמת אישית (עם פרטי החברה שלך, פרטי התקשרות או הצהרת אחריות) וכן להעלות אייקון של סביבת עבודה.

Tracking

Webhooks

השתמש ב- Webhooks כדי לקבל התראות על אירועים המתרחשים בחשבון PandaDoc שלך. כשאתה מפעיל ומגדיר אינטגרציה של Webhooks אתה יכול להשתמש בזה כדי להתחבר לשירותים אחרים כמו Zapier.

Document analytics

PandaDoc מספק ניתוח של מסמכים המאפשר לך לא רק לעקוב אחר פתיחות ותצוגות של מסמכים, אלא גם לראות כמה זמן כל נמען מבלה בכל דף במסמך. תובנות כמו אלה מאפשרות מעקב בזמן וחכם עם לקוחות, ועוזרות לך לשפר את הביטחונות שלך על ידי הכרה היכן הלקוחות מבלים הכי הרבה זמן במסמך.

Audit trail

מערכת הביקורת שלנו מספקת מבט ממוקד על כל שלב בסטטוס של מסמך, מיצירתו ועד לצפייתו, אישורו ושלב החתימה. גם הודעות הקשורות למסמך מאוחסנות בצורה יעילה ונוחה. מסלול הביקורת מושלם כאשר אתה זקוק לתצלום מהיר של היסטוריית המסמך שלך.