שרתים וירטואליים וגיבויים בענן

צרו את הבסיס שרתים החזק ביותר עבורכם

אנחנו מספקים פתרונות ענן חדשניים לחברות המובילות בארץ ובעולם. לא משנה מה גודל העסק שלכם אנחנו נדחוף אתכם קדימה על מנת לחסוך לכם בעלויות, להגביר את הביצועים שלכם ולייעל את השירות שלכם עם שרת וירטואלי יציב ואיכותי.
אנחנו נמצאים פה אתכם 24/7 בתמיכה אישית וההצטרפות שלכם אלינו תיקח רק 2 צעדים פשוטים.

שרתים וירטואליים וגיבויים בענן

בעזרת שרת וירטואלי תהנו מהיכולות הטכניות המתקדמות בעולם של גיבויים בענן. אנו בCloudCom מציעים ליווי צמוד והזדמנות למקם עצמם בחזית טכנולוגית הענן.

עוד יכול לעניין אתכם: ניהול זהויות | מערכת למידה מרחוק

גיבויים בענן

אנחנו מגבים את את בסיס הנתונים והמידע של הארגון שלכם, על מנת שתוכלו לעבוד איתם בפשוטות ברמה יומית, שבועית או חודשית. פתרונות הגיבוי שלנו מגבים אפילו אובדן פיזי מוחלט של השרתים שלכם, אנחנו לא ניתן לתקלות ומקרי קיצון במערך המחשוב שלכם להשפיע על הפעילות הארגונית השוטפת. שחזור הנתונים יהיה מהיר ובתוך זמן קצר.

צור קשר

Firewall בענן

אנחנו מאבטחים את המידע שלך בענן תוך שמירה על פרטיות והגנה מתקדמת מפני כל סיכון. ביחד איתנו בליווי צמוד, תוכלו להרחיב את הרשת הפנים ארגונית שלכם ולקבל שליטה מקסימלית עבור כל ה-Web והאפליקציות שלכם. והכל בהתקנה פשוטה דרך Dashboard או API, להגנה יעילה וניהול אוטומטי ללא צורך בתחזוקה או התקנת תכנות נוספות.

קראו עוד

שרתים וירטואליים

הקימו VPS (שרת וירטואלי) תוך 60 שניות בלבד! עשרות חוות שרתים וירטואליים שלנו ברחבי העולם מאפשרות לכם 100% אחסון SSD עם חווית משתמש ייחודית שתקל על החיים שלך בצורה שעוד לא הכרתם. המומחים שלנו זמינים עבורכם תמיד, ואנו נבטיח מענה לכל צרכי ה-IT שלכם ונגדיל את סיכוי ההתקשרות שלכם בכל שרת וירטואלי ומכל מקום. הצטרפו עכשיו!

רוצה לשמוע עוד?

המשכיות עסקית

הגיע הזמן לעדכן את אסטרטגיית ניהול הסיכונים שלכם באמצעות הענן! כך נוכל לעבוד בצורה יעילה וללא הפסקה. אנחנו בGNS Cloud בונים אתכם ביחד בסיס של הגנת נתונים רציפה. ההמשכיות העסקית בצורה אקטיבית היא חלק משמעותי בניהול סיכוני העסק. הפתרון שלנו מותאם אישית לארגונכם ומשתלם באופן מדהים!

לא מספיק מידע?

תכנות התאוששות DRP

הDRP (שירות ההתאוששות מאסון) מספק הגנה עבור כל מכשול שקיים  בחוץ. פיזי, וירטואלי, היברידי או בענן הפתרונות שאנו מספקים להתאוששות מבטיחים גיבויים חיצוניים בצורה בטוחה ושלמה. המערכות שלנו תבטיח את זמני התאוששות נמוכים שיחסכו לכם הרבה צרות, כסף ומשאבים.

צור איתנו קשר

הגנה מפני DDOS

אל תתנו לשום דבר לעצור אתכם! בין אם זה AI botnets, מתקפות DNS, UDP amplifications (שכבה 3 ו-4) או התקפות HTTP, אנחנו שם בשביל לשמור על התשתית הדומיין והמשתמשים שלכם. נסו עוד היום את מערכת הAnti-DDoS שלנו ותחוו מהביטחון והאבטחה המתקדמים בעולם.

קראו עוד