שיתוף מסמכים
Box Platform

Box הינה פלטפורמה בינלאומית לשיתוף, ניהול קבצים, אחסון מסמכים בענן, סנכרון וגיבוי קבצים, מסמכים וכל תוכן אחר בצורה מאובטחת ומוצפנת כשמאחוריה כבר עשרות מיליוני משתמשים במאות אלפי חברות בעולם. מדובר בכלי מודרני מהיעילים מסוגו לניהול ולשיתוף וניהול כל המידע בארגון המתחרה בכל חלופה בזמינות ,במסת העברה מידע ובהזרמתו לגורמים פנים וחוץ ארגוניים ובכלי תפעולי עם אחסון מסמכים בענן, מכירתי ושיווקי רב חשיבות והמוביל כאמור ועל פי חברות המחקר הגדולות בעולם את כל ראדר הפתרונות בתחום זה בעולם.

Box ממציאה מחדש את הדרך בה ארגונים עסקיים משתפים, מנהלים וניגשים לכל התכנים שלהם באמצעות מערכת ניהול קבצים, אחסון מסמכים בענן, ניהול קבצים תכנים בסביבת הענן.

חבילות רישוי של Box

Box All Plan
Business Plus
Box Business Plus and Enterprise Plans
Box Enterprise

Box - דפי מידע כלליים

Title

תקציר מנהלים
Box Mobile
Use Cases
Box Admin
Box + Office
Box + Office

Box Security

Box Security Overview
Box Redefining Security
Box the Future of Security
Box Zones
Box Securing Business
Box Governance

Analyst Reports and Research

The Forrester Wave
The Gartner Wave

Box Terms of Service

Box Terms of Service
איכות בשירות

מאות הלקוחות שלנו בישראל נהנים מתמיכה מקומית איכותית ושירותית המשתלבת עם טכנולוגיות מובילות,עדכניות ומתחדשות להובלת לקוחותינו לקידמת הבמה העולמי.

שירותי יישום הטמעה וליווי

את הפעילות בישראל מוביל צוות ניהול בכיר הכולל מומחים לטכנולוגיות מחשוב בעלי עשרות שנות ניסיון בניהול, תפעול ושירות של מאות לקוחות בארץ ובעולם. לחברה ניסיון רב גם בהטמעה ובאינטגרציה בין מערכתית ובעלת מומחיות בפיתוח והתאמת הפתרונות מבוססי ענן כמו גם אחסון מסמכים בענן לצרכי הארגון תוך שמירה על רמת מיומנות טכנית גבוהה ביותר.