מערכת התשלומים של Procurify

הכלים היעילים ביותר לרשותך

Learn More

Procurify – ניהול בקשות רכש

קבלת המוצרים , תקשורת ספקים וסדר וארגון

איך מערכת Pay עובדת ?

מערכת התשלומים של Procurify תאפשר לך להגדיר רכישות וקניות, בהתאם לכל מחלקה וההיתרים שלה. תוכל לבזר סמכויות ולנהל מלמעלה את כלל תשלומי החברה באופן יעיל

בצע עסקאות בביטחון מלא

מערכת התשלומים של Procurify מציעה עבורך אינפורמציה מגוונת עבור כלל התשלומים. כלל החשבוניות, התאריכים, המחירים, הסיפוק מהמוצר, ועוד , במקום אחד! כך תוכל להשוות באופן תמידי עבור רכישות שמועמדות להתחלף עם מוצר אחר ולוודא שמה שאתה מזמין זה מה שאתה מקבל.

See Our Story

לא הולכים לאיבוד יותר בניירת

פלטפורמה יעילה המאפשרת תצוגה כוללת במקום אחד עבור כל האינפורמציה. כלל התשלומים וההוצאות מרוכזים ומוגשים עבורך , כך שלא תלך לאיבוד יותר בניירת.

מערכת התראות אוטומטית

מערכת התשלומים של Procurify מתריעה בפניך כשהגיע זמנם של תשלומים על מנת שלא תשכח ותשאיר שום עסקה מאחור. בצורה אוטומטית ועל פי תאריכים.

See Our Story

פיזור תשלומים יעיל

מערכת התשלומים מאפשרת פיזור תשלומים ומועדי סגירת עסקאות על מנת להשאיר את היציבות הכלכלית של החברה במקום קבוע וחזק. תוכל להחליט איזה כספים יעברו מתי, כמה, ובאישור מי.

וודא את עצמך

Procurify מאפשר לך ליצור שרשרת של אישורי תשלום עלידי הוספת שכבה נוספת של הגנה שתפחית כל אפשרות של הונאה או תשלומים שגויים.

See Our Story

החזר לעובדים שלך הוצאות בקלות

מערכת התשלומים של Procurify מקיימת תשתית נוספת שבה העובדים שלך יזינו את ההוצאות השוטפות שלהם על העסק ואתה תזכה לתצוגה נוחה שתוכל להחזיר להם כסף במקום.

וודא את העובדים שלך

תצוגה יעילה של הוצאות העובדים, אל מול החזרי החברה תוודא את העובדים שלך שאכן מדובר בסכומים הנכונים ותמנע טעויות אנוש

See Our Story