שרתים וירטואליים וגיבויים בענן

שרתים וירטואליים וגיבויים בענן

אנחנו מספקים פתרונות ענן חדשניים לחברות המובילות בארץ ובעולם. לא משנה מה גודל העסק שלכם אנחנו נדחוף אתכם קדימה על מנת לחסוך לכם בעלויות, להגביר את הביצועים שלכם ולייעל את השירות שלכם. אנחנו נמצאים פה אתכם 24/7 בתמיכה אישית וההצטרפות שלכם אלינו תיקח רק 2 צעדים פשוטים

הענן הציבורי הגלובאלי שלנו הוא אחד מהפלטפורמות המתקדמות בעולם. אנחנו מספקים פתרונות ענן, הגנות, אפליקציות מובנות מראש, המשכיות עסקית וזמינות 24/7 כדי להיות המובילים בתחום. ולכן, לא משנה מהו גודל העסק שלכם - חיסכון בעלויות, ביצועים גבוהים הם רק ההתחלה עבור הקשר שלנו.

אנחנו הראשונים לסלול את הדרך ולהקים בישראל ענן ציבורי גלובאלי בעל יכולות עשירות ואוטומציה מלאה על מנת שאתם תוכלו ליהנות מעבודה חלקה וביצועים גבוהים עם 100% אחסון SSD, המעבדים החדישים ביותר בשוק, IOPS ללא הגבלה ותעבורה בלתי מוגבלת. 13 חוות השרתים שלנו פרוסות ברחבי העולם ועמדות בסטנדרטים מחמירים של אבטחה, רשת מהירה ושרידות גבוהה עם SLA מובטח של 99.99%.

מבוסס SSD

שרתים וירטואליים (VPS)

User Interface חדשני ומהונדס עבורכם, שמאפשר Self Service מלא ב Full Automation. תוכלו לנהל ביעילות את אסטרטגיית הענן שלכם ביחד איתנו ולקבוע ביצועים מצוינים, IOPS ללא הגבלה ומחיר ידוע מראש. תוכל לדעת סטטיסטיקות מלאות של סביבת השרתים שלכם בעזרת לוח הבקרה המציג KPIs, נתונים סטטיסטיים חזותיים, Snapshots וגיבויים

רוצים לשמוע עוד? צרו קשר איתנו כבר עכשיו!

צור קשר
Delivery מהיר, Scaling מקסימאלי

פתרון ה-Kubernetes שלנו

המערכת שלנו עובדת ללא צורך בהתקנה, ניהול שוטף או תפעול ה-Cluster שלכם. כעת, תוכלו להגביר את העבודה שלכם על ידי הגדלת הפרודוקטיביות באמצעות מערכת הקוד הפתוח הגמישה שלנו וייעול המשאבים הקיימים.
עם הפתרון הזה תמיד תהיו מעודכנים בטכנולוגיות החדישות ביותר בתוך דקות אחדות.

רוצה ללמוד עוד?
Our Company Values

חסכו זמן עם האפליקציות בקליק שלנו

הימנעו מחפירות ארוכות ו-Rework. הגיע הזמן לשפר את הפרודוקטיביות שלכם באמצעות האפליקציות שבנינו עבורכם. התבניות שלנו (מוגדרות מראש) יאפשרו לכם ליצור Snapshots עבור אפליקציות שימושיות בתוך שניות. כך נוכל לחסוך זמן עבור הארגון. פשוט בחרו והתחילו עם CPanel, Jenkins, DokuWiki, Magento, Moodle, Joomla, Drupal, RocketChat ואפליקציות רבות נוספות.

הכל הופך לפשוט מתמיד בזכות האפליקציות בקליק שלנו!

דברו איתנו
ניתן להתקין כל (Virtual Appliance (BYOL

אבטחת מידע בענן

Don't worry. we've got your cloud.הגיע הזמן להגדיל את הרשת הפנים הארגונית שלכם ולקבל שליטה מרבית עבור אתרי האינטרנט והאפליקציות שלכם. חומת האש בענן שלנו פשוטה להתקנה ונועדה לספק הגנה על כלל התשתיות והמשאבים שלכם, תוך שמירה על פרטיות והגנה מתקדמת מפני איומים.

צריכים עוד שכנוע?