גיבוי בענן

גבו את המסמכים , המחשבים, כוננים, מסדי נתונים, ואפילו את קבצי pst שלכם לענן - גיבוי מלא או גיבוי דיפרנציאלי (differential backup ) ,גיבוי שיקוף (Mirror or Sync) ,תמיכה בפרוטוקולים מאובטחים FTPS SFTP.


סקירה כללית

גיבוי בענן

Cloud Backup – גיבוי וסנכרון לענן ללא הגבלת אחסון

סינכרון או גיבוי של קבצים ותיקיות שלמות ממקורות שונים, כגון מחשבים אישיים, מחשבי מקינטוש, מחשבים ניידים, אחסון מקוון (online storage) וכונני רשת. ללא תלות או מגבלה של גודל הקובץ, כמות הקבצים, או שם הקובץ. תכנת הגיבוי תומכת באופן מלא בקידוד תווי Unicode, כך שניתן להעתיק קבצים ששמם נקבע בכל שפה אפשרית.

מתזמן משימות גיבוי

תזמנו את סנכרוןגיבוי הנתונים שלכם על דיסק קשיח או בענן .
גבו בזמן הנח לכם באיזו תדירות ושעה שתבחרו. תוכלו לתזמן את הריצה ל "מאורעות" (events) כגון: כיבוי המחשב או יציאה ממערכת ההפעלה (shutdown or log-off).המתזמן יכול להריץ מספר פרופילים שונים במקביל או בתור. במערכת ההפעלה חלונות-Windows, המתזמן יכול לרוץ כשירות a service As (ללא משתמש).

גיבוי חכם

מצב פעולה זה תוכנן לשפר עבודת הסנכרון הדו כיווני. במצב זה תוכנת הסינכרון מבצעת שמירה של נתונים היסטוריים על כל הקבצים, כך שניתן לזהות מחיקות קבצים וקונפליקטים אפשריים. באמצעות כפתור ההגדרות, מתאפשרת לכם גישה למסך SmartTracking בה ניתן לבחור ולציין מרשימת אפשרויות קיימות כיצד להתמודד עם ההתרחשויות השונות שעשויות להתרחש במצב של סנכרון דו כיווני.

פרופילים ומשימות גיבוי

כל משימת סנכרון נשמרת כפרופיל, המשתמש נדרש לקבוע את ההגדרות הפרופיל פעם אחת בלבד. ניתן להריץ מספר רב של פרופילים (משימות גיבוי) בלחיצה אחת. וניתן גם להריץ פרופיליםמשימת גיבוי משורת הפקודה.תכנת הגיבוי מאפשרת ליצור פרופילים או משימות גיבוי באמצעות אשף או במעבר למצב עריכה מתקדם.

העתקה של קבצים נעולים

לעיתים לא ניתן לגשת למסמכים או קבצים כאשר הם נמצאים בשימוש או פתוחים ע"י משתמש אחר, תוכנה אחרת וכד', במערכת ההפעלה -Windows XP או בגרסאות מאוחרות יותר של חלונות ניתן ליצור העתק המסמך או הצללה שלו (Shadowing). ובכך לאפשר העתקה של הקובץ. במידה ותהליך הסנכרון נתקל בבעיה בהעתקת קובץ , תהליך הסנכרון ממשיך להעתיק את הקבצים האחרים שנותרו , ולאחר מכן בסיום התהליך ינסה לבצע שוב העתקה של כל אותם קבצים שהיו נעולים, תהליך זה ימשך עד שכל הקבצים הועתקו בהצלחה. ניתן לציין מגבלת זמן אותה הנכם מעוניינים להשקיע בניסיונות העתקה חוזרים.

אופציות גיבוי מגוונות וניהול גרסאות

אפשרות גיבוי גם לדיסק מקומי או מרוחק מוצר גיבוי זה מאפשר לכם לגבות לענן באמצעות רשת האינטרנט - ותומך בפרוטוקולי האינטרנט להלן:-FTP, FTPS, SFTP / SSH, WebDAV, SSL, HTTP, מוצר זה מתחבר בשקיפות למוצרי אחסון בענן כגון Box או Amazon Glacier וכד'. בנוסף לאפשרות לשמור מספר גרסאות רב לכל קובץ בגיבוי תוך שימוש בתבניות לשינוי שמות הקבצים.

אופצית דחיסת קבצים

תוכנת הגיבוי מאפשרת דחיסת קבצים לפורמט zip בקלות ומאפשרת להצפין אותם בהצפנת AES 256 סיביות חזקה. כדי לפתוח ולפענח, ניתן להשתמש באשף השחזור או ליצור עותק של הפרופיל ולהעתיק בכיוון ההפוך.במהלך העבודה השוטפת לעיתים הנכם נדרשים לבצע סידור מחדש לעץ התיקיות שלכם על ידי העברת קבצים למקומות שונים, תכנית הגיבוי שלנו מזהה שינויים אלה במהירות ומבצעת את אותם המהלכים בצד השני של הסנכרון הגיבוי.( התוכנה אינה מבצעת מחיקה והעתקה מחדש).