שיתוף קבצים
Box Platform

Box הינה פלטפורמה בינלאומית של שיתוף מסמכים, שיתוף קבצים ושליחת קבצים גדולים. בנוסף ניתן לבצע ניהול אחסון דיגיטלי, סנכרון וגיבוי קבצים, שליחת קבצים מוצפנת וכל תוכן אחר בצורה מאובטחת ומוצפנת כשמאחוריה כבר עשרות מיליוני משתמשים במאות אלפי חברות בעולם.

מדובר בכלי מודרני מהיעילים מסוגו לניהול ולשיתוף וניהול קבצים ומסמכים בארגון המתחרה בכל חלופה בזמינות, במסת העברת מידע ובהזרמתו לגורמים פנים וחוץ ארגוניים ובכלי תפעולי באמצעות שליחת קבצים גדולים. מכירתי ושיווקי רב חשיבות והמוביל כאמור ועל פי חברות המחקר הגדולות בעולם את כל ראדר הפתרונות בתחום זה בעולם.

Box ממציאה מחדש את הדרך בה ארגונים עסקיים משתפים קבצים, מנהלים וניגשים לכל התכנים שלהם באמצעות מערכת ניהול תכנים בסביבת הענן ומאפשרת שליחת קבצים מוצפנת ושיתוף קבצים בארגונים כולל מסמכים גדולים.

Box – תכונות ופתרונות לשיתוף קבצים בארגונים

Box פתרון ניהול,שיתוף ואחסון מסמכים בענן מהמתקדמים ומהמאובטחים מסוגו בעולם.

Box – שיתוף מסמכים

'בוקס' מפשטת את התהליך של שיתוף קבצים בארגונים ועם שותפים מחוץ לארגון. כל מה שעליך לעשות הוא לגרור ולשחרר את הקבצים הרצויים משולחן העבודה שלך אל Box – שיתוף קבצים בארגונים מעולם לא היה קל יותר!

קראו עוד

Box FTP

לך לשלום FTP – ברוך הבא  'בוקס'. באמצעות Box שמים קץ לבזבוז הכרוך בשימוש ב – FTP מגבירים את הפרודוקטיביות ומשפרים את התדמית המקצועית של העסק.

קראו עוד

Box – חדר עסקעות

באמצעות 'בוקס' כל מה שנדרש הוא מספר פעולות פשוטות עם העכבר לשם יצירת חדר מידע וירטואלי עם שותפים או לקוחות פוטנציאליים תוך מתן הרשאות מבוקר.

קראו עוד

Box – ארכיון דיגיטלי

הארכיון דיגיטלי הוא חלופה לארכיון הנייר מסורתי ומשמש לשמירה וניהול של מסמכים על גבי מדיה דיגיטלית. Box מאפשרת פתרון ארכיון בענן הכולל גם שיתוף קבצים וגישה חכמה למסמכים.

קראו עוד

Box – שליחת קבצים גדולים

אם התנסיתם בהעברת שיתוף קבצים גדולים באמצעות האימייל ובסופו של דבר כל מה שקיבלתם בתגובה היה הודעת שגיאה? לך לשלום אימייל, ברוך הבא  Box האתר להעלאת קבצים גדולים.

קראו עוד

Box – פתרונות מובייל

גישה מהנייד מכל מקום ומכל מכשיר בצורה פשוטה חלקה ומהירה הכוללת תמיכה מלאה  Offfice ותמיכה במאות סוגי קבצים לצפייה, הורדה, שיתוף ועדכון.

קראו עוד

Box – אבטחה והצפנה

ההגנה על התוכן הארגוני שלך נמצאת בעדיפות העליונה שלנו. לפיכך אנו משקיעים רבות באבטחת מרכזי המחשבים, התוכנה וכל התפעול העסקי שלנו להבטחת התוכן הארגוני שלך.

קראו עוד

Box – ניהול מסמכים

'בוקס' מאפשרת לך לא רק לאחסן את כל הקבצים שלך במקום אחד, אלא באפשרותך לארגן וכן לשתף את כל המסמכים וקבצי המדיה בקלות והכל ללא כל הגבלה של שטח אחסון!

קראו עוד

Box לאנשי מכירות

הפוך את מחלקת השיווק לחכמה יותר המקבלת כלים טובים יותר לראות כיצד משתמשים בחומרים השיווקיים שלהם, מה שמייעל משמעותית את העבודה בטכניקות יעילות ביותר.

קראו עוד

אינטגרציה עם Box

'בוקס' כוללת אינטגרציה עם מאות רבות של אפליצקיות אשר עושות שימוש ב  Box כמערכת ניהול תוכן בסביבת הענן. בין יתר המוצרים ניתן למצא פתרונות CRM כדוגמת Salesforce.

קראו עוד

Box SSO

'בוקס' משתלבת באופן שקוף עם מספר ספקי פתרונות SSO מובילים, כגון  OneLogin מפתרונות הזיהוי המתקדמים בעולם. (פרטים נוספים מצא באתר זה תחת ניהול זהויות).

קראו עוד

Box Drive

כונן Box Drive הוא דרך פשוטה כדי להזרים את כל הקבצים שלך (אפילו טרה של נתונים) לשולחן העבודה שלך תוך מתן אפשרות לגשת לתוכן המאוחסן בבוקס דרך דפדפן.

קראו עוד