Mover - File Migration

Mover - File Migration הוא כלי להעברת נתונים בין ספקי אחסון בענן המשרת מגוון רחב של ספקי שירות מובילים בשוק כדוגמת Box ועוד.
פעילות הסבה המידע מיושמת באמצעות פרוצדורות API שהותאמו במיוחד לכל אחד מספקי השירות תוך שמירה מלאה חוקיות המידע החל מהעתקת המידע במקור ועד להגעתו ליעד שנבחר.

באמצעות ממשק משתמש נוח קל ויעיל, ניתן להעביר מידע בכל נפח שנדרש ובכל מבנה שנתמך על ידי הספק ,בצורה מהירה ומאובטחת הכוללת בין היתר את הצפנת המידע, דיווח מלא על תקלות ואפשרות לבצע מספר סבבים עד להשלמה מלאה של התהליך כולו.

סקירה כללית

Mover מקצרת ומייעלת את תהליך שכלוף והעברת המידע לכמה שלבים פשוטים ונוחים למשתמש .פלטפורמה ייחודית מסוגה השומרת על אבטחת הקצבים וההתניות הפרטיות שלהם ללא השקעת משאבים מצדכם. רק הגדרת היעד , הקבצים , ונתינת האישור לתוכנה לעשות את שלה .

Cloud File Migrations

מהיר

המערכת שלנו היא המהירה ביותר שקיימת בשוק ומקבלת את כל הנתונים שאתה משלח במהירות בזק

פשוט

העבר את המשתמשים שלך לכל שירותי הענן העיקריים שלך באמצעות דפדפן האינטרנט שלך בלבד

מאובטח

הצפנת נתונים מקצה לקצה. בטיחות הנתונים שלך והאבטחה היא בראש סדר העדיפויות שלנו

המוני סוגי מחברים

אנו תומכים כמעט בכל ספק אחסון מסוג ענן בשרתים שלנו. אמות בקלות עם OAuth או אישורים מסורתיים.מחברים פופולריים הם Box, Dropbox, Google, FTP, Amazon S3 ועוד עשרות תוכנות מהבולטות בתחומם

על תכונות המוצר

לוחות זמנים אוטומטים

נהל את ההעברות שלך עם הפיצ'ר הבלתי מוגבל שלנו Scheduling. תכנן מעבר Delta סופי בערבים ובסופי שבוע ללא חשש.צור לוחות זמנים רבים כפי שאתה צריך על מנת לכבוש את המטרות בעיתוי המדויק שלך

לגלריית וידאו

מערכת ניהול חזקה ועוצמתית

הגדל בכמות גדולה את המשתמשים והנתונים בפלטפורמות ענן ובפלטפורמות מוקדמות. יצירת מקומות עבודה בודדים או קבוצות ענק עבור אלפי משתמשים.
שמור באופן אוטומטי הרשאות והגדרות לשיתוף. העבר את נתוני הארגון שלך בקלות

קבל גרסת ניסיון

דו"ח מצב

אנו מקפידים לשמור על כל מה ש- Mover עושה בשבילך. זה יבטיח שאתה עומד בכל התקנות שאתה יכול להחזיק. כאשר תרצה לבדוק סטטוס נוכחי , אתה תוכל להסתמך על מפרט שלנו, שיראה לך ראיות עבור כל קובץ,האם ומתי הוא הועבר

לדפי מוצר